Лікарня

У Киргизстані "лікують" хворих на COVID-19 отруйною рослиною за рецептом президента

Shutterstock

Що про це думає ВООЗ?

Президент Киргизстану Садир Жапаров доручив лікарям давати хворим коронавірусом настоянку Іссик-Кульського кореня. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на RFI.

Президент країни особисто проводить лекції для лікарів щодо правильного методу вживання настоянки. Глава МОЗ Киргизстану Алимкадир Бейшеналієв стверджує, що Жапаров – єдина людина, якою визначається доза кореня, необхідна для "ліків".

Наразі настоянка готується у держрезиденції президента. Жапаров ще влітку минулого року, коли був у колонії, розповів майбутньому міністрові, що зміг перемогти COVID-19 завдяки цій настоянці.

За словами глави МОЗ Киргизтану, цей напій треба пити у гарячому вигляді, а тому всі лікарні обладнали електрочайниками. Щоб підтвердити серйозність своїх слів під час пресконференції Бейшеналієв сам пив з чайника цю настоянку.

На думку президента Киргизстану, цей оригінальний метод може вилікувати рак шлунку, бронхіт і ревматизм.

У ВООЗ вважають, що Іссик-кульський корінь (також відомий як аконіт або борець джунгарський) – вкрай отруйна рослина, яку недопустимо використовувати у медичних цілях, бо вона вкрай небезпечна для життя.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що Японія звернулася до Китаю, щоб той припинив анальні тести на коронавірус.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ