Закриття лікарні для хворих на COVID-19

Учені розповіли про ризики повторного зараження на коронавірус у молоді

Shutterstock

Було проведено тривале дослідження

Учені провели дослідження, в результаті якого виявили рівень ризиків зараження на коронавірус серед представників молодого покоління. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The Lancet.

Тривалість дослідження становила 6 місяців. До нього було залучено 3 тис військових корпусу морської піхоти Сполучених Штатів, вік яких становив від 18 до 20 років. 

Перед початком проведення дослідження, кожного з його членів було протестовано на наявність антитіл SARS-CoV-2. У 189 осіб були виявлені серопозитивні антитіла, у решти вони були відсутні. Активного COVID-19 не було виявлено у жодного.

Кожні 2 тижні учасникам робили ПЛР тести, а результати заносили до спеціальної таблиці. 

По закінченню терміну проведення дослідження були отримані наступні результати:

  • серед представників групи з антитілами, за час проведення дослідження, на коронавірус захворіли близько 10%;
  • особи, у яких із самого початку антитіла були відсутні, кількість захворювань склала 50%.

Отже, проаналізувавши ці дані, можна дійти до висновку, що у молоді, яка не хворіла на COVID-19, ризик зараження є вищим щонайменш у 5 разів, ніж у тих, хто раніше переніс цей вірус.

Вчені пов'язують цей факт із рівнем різних видів антитіл в крові. У людей, у яких від початку був відсутній імунітет, у момент інфікування антитіла вироблялися краще, ніж у тих, хто захворів повторно. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, у якій сфері найвищий ризик заразитися коронавірусом

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ