мікрохвильова піч

Чим небезпечне розігрівання їжі у мікрохвильовці – експерти

Shutterstock

Цей процес може спричинити появу інфекційних хвороб

Одним з найпоширеніших пристроїв, які можна зустріти на кухні майже у кожному будинку є мікрохвильова піч, яку використовують переважно для розігрівання готових страв за короткий проміжок часу. Однак, не зважаючи на такі зручності, протягом великої кількості часу тривають суперечки щодо користі та шкоди апарату для здоров'я людей. Про один з них розповідає "Дивогляд" із посиланням на Eat This.

Причина такого твердження полягає у тому, що найчастіше розігріву піддається лише посуд, а їжа, що в ньому, залишається холодною. Це пов'язано із тим, що випромінювання тепла у мікрохвильовці відбувається з боків, на відміну від звичайних плит, які подають тепло перш за все на дно посуду. 

Вчені зі Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) стверджують, що не розігріта до кінця їжа може викликати отруєння, або ж сприяти появі інфекційних захворювань або інтоксикації. Обидва з цих наслідків викликаються бактеріями та хімічними речовинами, що потрапляють до людського організму разом із зараженою їжею. Не можна виключати й появу діареї, ниркової та печінкової недостатності, а також ракових хвороб. 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ