Картопля фрі

Колишній співробітник MacDonald's розповів, як зберегти картоплю фрі гарячою і хрусткою

Shutterstock

"У вас більше ніколи в житті не буде відсирілої чи холодної картоплі фрі"

Австралієць Бруно Буше, колишній співробітник одного із ресторанів MacDonald's, поділився секретом, як довезти картоплю фрі додому так, щоб вона залишалася хрусткою і гарячою. Про це пише LADBible, передає "Дивогляд".

Буше, який пропрацював у фастфуд-ресторані три роки, розповів, що усі покупці зазвичай роблять одну і ту ж помилку, коли беруть картоплю фрі на виніс. Вони щільно закривають паперовий пакет з їжею. Однак, у такому випадку пара з їжі збиратиметься у пакеті і картопля, хоч і залишиться гарячою, швидко відсиріє і стане не такою смачною.

Інший варіант — залишити пакет відкритим. Тоді картопля залишиться хрусткою, але, поки ви доїдете додому, страва вже охолоне.

Щоб картопля залишилася і гарячою, і хрусткою, є один лайфхак.

Пакувальники у ресторані завжди кладуть пакетик з картоплею вертикально, щоб вона не розсипалася. Однак Буше радить перекласти картоплю горизонтально на дно пакета. Зверху потрібно поставити бургери чи інші трави, які допоможуть зберегти тепло. Сам пакет потрібно залишити відкритим, щоб не збиралася пара.

"У вас більше ніколи в житті не буде відсирілої картоплі фрі. Я гарантую", - заявив колишній працівник.

Нагадаємо, нещодавно дівчина розповіла, як схудла на 39 кг завдяки їжі із MacDonald's.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ