Лікарня

Знімав маску і кашляв на інших: поліція затримала чоловіка, що заразив COVID-19 22 людини

Shutterstock

Серед постраждалих є однорічні діти

На Майорці (Іспанія) поліція затримала 40-річного чоловіка, якого підозрюють у навмисному зараженні коронавірусною інфекцією 22 осіб. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на BBC.

Арештована людина страждала від сильного кашля та температури вище 40 градусів, а також мала усі симптоми протягом кількох днів, але все одно не пішла на лікарняний. Згодом вона здала ПЛР-тест, який показав позитивний результат.

Більш того, чоловік все одно ходив на роботу і в спортзал. За словами його колег, він спеціально знімав маску, кашляв і казав іншим, що планує їх "заразити коронавірусом". 

У підсумку 5 колег і 3 відвідувачі спортзалу захворіли на COVID-19. Ще 14 людей з позитивним результатом тесту – члени сімей, які захворіли. Вірус торкнувся також трьох однорічних дітей.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що в Киргизстані "лікують" хворих на COVID-19 отруйною рослиною за рецептом президента.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ