Морські водорості

"Можна очистити Азовське море": українська студентка виготовляє екодобрива з морських водоростей – фото

Shutterstock

Вже зовсім скоро дівчина вирушить на конкурс стартапів

Студентка з Маріуполя Марія Шабанова виготовляє екодобрива із морських водоростей, що може допомогти в очистці Азовського моря. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Facebook Проєкт USAID "Економічна підтримка Східної України".

За словами Марії, про гарне добриво вона дізналася від батьків, бо вони займаються вирощуванням квітів на продаж. Згодом вона зрозуміла, що можна виготовляти власні екодобрива із водоростей.

"Так можна очистити Азовське море, адже волонтери збирають на узбережжі водорості та викидають їх, а я подумала, що це може бути бізнесом. Seaweed – у перекладі з англійської – морські водорості – так я придумала назву для свого продукту", – розповіла вона.

Студентка має плани щодо хімічного аналізу отриманого добрива. У наступному місяці, травні, Шабанова хоче представити свій результат на конкурсі стартапів, проведення якого заплановано інноваційним холдингом "Sikorsky Challenge".

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що український винахід отримав золоту медаль на престижному конкурсі у Женеві.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ