Мозок всередині лампочки

Forbes вніс 9 українців до списку перспективних європейців "30 до 30"

Shutterstock

Наші співвітчизники знаходяться одразу у трьох категоріях

В американському журналі Forbes поділилися новим списком, де знаходяться найперспективніші європейці до 30 років, серед яких є українці. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Forbes.

У категорії "Технології" знаходяться одразу три проекти, пов'язані з уродженцями України, а саме:

Стартап Flawless, який належать вихідцям із Києва Лізі Дзюбі й Ахмеду Сулейману. Завдяки їхньому проекту можна порівнювати очікуваний дизайн програми з реальним у симуляторі.

У минулому році власником додатка стала компанія Abstract. За словами Лізи, розробками їх компанії користуються Uber, Basecamp, Spotify і Nike.

Сервіс Reface, завдяки якому можна змінювати обличчя людини у відео на чуже. Компанію заснували 7 людей, але лише 3 серед них молодші 30-річного віку – Ярослав Бойко, Денис Дмитренко та Роман Могильний. У 2019 році їх розробкам навіть приділяв увагу американський винахідник Ілон Маск.

Стартап A-Labinsider, який допомагає знайти наукову інформацію і літературу. Його засновницею є Інна Займенко.

Серед найперспективніших молодих промисловців знаходиться Сергій Герасимович, який заснував і наразі є гендиректором EZ Blockchain. Він надає допомогу виробникам нафти і газу перетворювати відходи виробництва в електроенергію і використовувати їх для майнінгу криптовалют.

Також українці присутні у категорії "Мистецтво" – Ольга Кравченко з Києва і Кейтлін Фрітц, які є засновницями стартапу Musemio. Ним використовується віртуальна реальність для культурної освіти дітей.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що український винахід отримав золоту медаль на престижному конкурсі у Женеві.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ