Сергій Лисін

Український винахід отримав золоту медаль на престижному конкурсі у Женеві – подробиці

"Українська правда. Життя"

Гаджет отримав безліч корисних функцій

Український винахідник Сергій Лисін розробив розумні окуляри для розрахунку калорій, за що його нагородили золотою медаллю на Міжнародній виставці інновацій у Женеві. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на "УП.Життя".

"The International Exhibition of Inventions of Geneva"– один із найбільш та найпрестижніших світових щорічних конкурсів. У ньому беруть участь розробники із 45 країн.

Розумні окуляри отримали назву Nutis. Вони можуть рахувати кількість калорій у їжі усього протягом декількох секунд. Треба лише вдягнути гаджет та подивитися на страву.

"Користувач може контролювати свій денний раціон: кожний прийом їжі окуляри порахують, а в кінці дня додаток виставить "рахунок" спожитих за день калорій", – розповів Сергій Лисін.

За його словами, він підійде як людям, бажаючим схуднути, так і тим, хто страждає від діабету або алергії.

Холодильник, їжа
Холодильник, їжа
Фото: Shutterstock

Для використання розумних окулярів потрібен мобільний додаток, який повідомляє про кількість спожитої і витраченої енергії, а також безпосередньо про калорійність продукту. Також до нього може отримати доступ тренер для дистанційного контролю за підопічним.

Nutis оснащений вбудованим трекером для слідкування за фізичною активністю (наприклад, ходьба, біг і тренування). Окрім усього вищезазначеного, він допоможе у пошуку рецептів страв та у контролі за кількістю вживаної води.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що  український студент представив новий винахід – клавіатуру-рукавичку.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело! 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ