Крик

Крик, а не мазок: у Нідерландах придумали новий тест на COVID-19 – відео

Shutterstock

Цей винахід можна використовувати в багатьох сферах життєдіяльності

З'явилася пропозиція від нідерландського винахідника Пітера Ван Віса визначати наявність коронавірусної інфекції у людини завдяки його новій розробці. Про це розповіли в U.S.News.

Щоб здати новим методом тест на COVID-19 треба лише спеціальна кабінка. В неї повинна зайти людина і почати кричати або співати.

Промисловим очищувачом повітря, встановленим в кабінці, збираються всі виділені частки, а потім аналізуються щодо наявності або відсутності коронавіруса.

"Якщо у вас коронавірус, ви заразні і кричите, то ви поширюєте десятки тисяч частинок, що містять інфекцію", – розповів дослідник.

Ця процедура вимагає всього декілька хвилин, а сам COVID-19 ідентифікується за розміром за допомогою визначника нанометрового розміру.

Винахідник вважає, що кабінку можна буде використовувати для підвищення безпеки концертів, аеропортів, шкіл або офісів, так як проводити звичні тестування у подібних умовах – досить складно.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що Японія звернулася до Китаю, щоб той припинив анальні тести на коронавірус.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ