Qworkntine

У Єгипті створили концепцію робочого місця для перебування в офісі під час пандемії

Naked Science

Вона складається з 6 окремих "кабінетів"

Єгипетський дизайнер Мохамед Радван створив модульну систему робочих місць Qworkntine (від поєднання слів "карантин" і "робота"), яка може зробити перебування в офісі безпечним в умовах поширення коронавірусу. Про це повідомляє Naked Science.

Система представлена у вигляді шестикутника. Як зазначає виробник, така форма відсіків дозволить компаніям створювати з них будь-які модульні конструкції, які підходять для зручного розміщення в офісі.

У кожен відсік вбудовані акрилові двері без ручок. Вони працюють за системою розпізнавання осіб і автоматично відкриваються при наближенні об’єкта. 

Конструкція також включає в себе вентилятори і очищувачі повітря для підтримки безперервного потоку повітря. Мансардне вікно призначене для тих, хто відчуває себе незатишно в обмеженому просторі.

Дизайнер передбачає, що відсіки Qworkntine будуть виготовлятися з гігієнічних непористих матеріалів, які легко чистити та дезінфікувати.

Раніше повідомлялося, що вінницька поліція запровадила інноваційну технологію, яка допоможе розпізнавати обличчя і знаходити людей.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ