Лотерея

Жінка випадково випрала виграшний лотерейний білет на $26 млн

Shutterstock

Потерпіла подала позов, щоб цей інцидент розслідували

Американка придбала лотерейний білет у листопаді минулого року, але по виграш у розмірі $26 млн пришла через 180 днів, коли спливав крайній термін. Вона не змогла продемонструвати білет, бо, за її словами, випрала його в кишені одягу. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на BBC.

Цю ситуацію прокоментувала представниця каліфорнійської лотереї Кеті Джонстон, яка вважає недостатнім відзнятий матеріал (вона має на увазі кадри з камер відеоспостереження, на яких видно покупця), щоб видати призові гроші американці. Тим не менш, копії записів вже долучені до доказів.

Наразі за позовом потерпілої розслідують цей інцидент. Якщо не вдасться встановити переможницю джек-поту, то кошти планують розподілити між каліфорнійськими школами. Організатори стверджують, що продавець квитка вже отримав $130 тис, що передбачено стандартною процедурою.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, американець грав у лотерею з однаковими цифрами 15 років і зірвав джекпот.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ