Долари

Жінці випадково перерахували понад $1 млн – скільки вона встигла витратити та чим це закінчилося

Shutterstock

Американка за короткий час придбала нове авто та будинок

У брокерській фірмі за назвою Charles Schwab помилково перерахували 33-річній мешканці штату Луїзіана (США) Келін Спадоні понад $1,2 млн. Наступного дня стало відомо, що жінка вже витратила близько ¼ суми. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The New York Times.

Виявилося, що Келін мали переказати  $82,56, але стався збій з ПЗ. Працівники брокерської компанії спробували його зупинити, але їм цього не вдалося. Наступного дня вони відправили запит до обслуговуючої рахунок установи щодо повернення грошей, але отримали відмову.

Справа в тому, що Спадоні відразу перерахувала їх на інший рахунок. Більш того, вона встигла за допомогою цих грошей стати власницею будинку та нового авто Hyundai Genesis. Брокерська фірма звернулася до суду з цього приводу і звинуватила жінку в тому, що вона ігнорує дзвінки, текстові повідомлення і електронні листи.

У пресслужбі офісу шерифа розповіли, що також Спадоні звинувачена у крадіжці, банківському шахрайстві та незаконному переказі грошей. Через цей інцидент її звільнили та заарештували, але потім випустили під заставу у розмірі $150 тис.

"У неї немає законних претензій на ці гроші. Навіть якщо вони були внесені туди (на її банківський рахунок – "Дивогляд") помилково. Це була помилка бухгалтерського обліку", – розповів шериф.

Детективам і юристам Schwab вдалося повернути приблизно 75% втраченої суми. Також вони нагадали про пункт у договорі зі Спадоні, де написано, що клієнтка зобов'язана повернути будь-яку грошову переплату.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що поліція заарештувала чоловіків, котрі навчили мавп красти гроші.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ