Сара Саббат

Вона не шкодує: модель зробила тату на очах та мало не втратила зір – фото

sarahsabbath / Instagram

"Я завжди хотіла бути покритою татуюваннями з голови до ніг"

26-річна американка Сара Саббат вирішила зробити татуювання на очах, внаслідок чого вона мало не осліпла. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Star.

Модель тимчасово втратила зір через те, що майстер використав занадто велику кількість чорнила і малу дозу фізіологічного розчину. Внаслідок цього звичайні справи почали викликати у Саббат складнощі. Зокрема, вона втратила можливість дивитися телевізор, бути у яскраво освітленому приміщенні та просто на вулиці посеред дня.

Це її дуже засмутило, а тому вона звернулася до офтальмолога, який прописав дівчині краплі для очей. Ліки допомогли, але Сара досі погано бачить. Тим не менш, вона не шкодує через цей вчинок.

"З татуюваннями на очах я почуваюся набагато привабливіше. Попри те, що це негативно вплинуло на моє здоров'я, я рада своїй новій зовнішності. Я завжди хотіла бути вкритою татуюваннями з голови до ніг", – стверджує модель.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що батько сімейства став виглядати, як справжній орк.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ