Ріко Ледесма

Батько сімейства став виглядати, як справжній орк – фото й відео

orcinfernall / Instagram

Чоловік має справжні бивні, опіки та багато інших модифікації

41-річний бразилець Ріко Ледесма одного разу вирішив радикально трансформувати своє тіло, чим він вже займається протягом семи років. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Instagram-акаунт orcinfernall.

Він має тату на 85% свого тіла, 4 бивні, розірваний язик, розширений ніс, 8 підшкірних імплантів і чорний пігмент в білках очей, що дозволяє йому бути схожим на фантазійного орка.

"У серпні 2020 роки мені поставили шість вставних зубів. Перетворення на орка враховувало імплантацію ще двох бивнів, нанесення нових малюнків на тіло, які майже всі чорні з деякими сірими плямами, а також деяких опіків і модифікацій", – розповів він.

У підсумку Ріко має певні проблеми з вживанням їжі, але він усе одно задоволений результатами свого перевтілення. На відміну від багатьох інших людей, які також радикально змінюють свою зовнішність, Ледесмі не довелося витрачати десятки тисяч доларів.

Економити кошти йому допомагає його дружина, майстриня з пірсингу Крішна Інсомнія. У пари є спільна донька, а також у них незабаром народиться друга дитина. Жінка цілком розділяє погляди на життя 41-річного чоловіка, а також сама вкриває своє тіло татуюваннями.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що чоловік витратив величезні гроші і став "вампіром".

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ