Поліція США

Жінка, яка вважає себе Гаррі Поттером, вбила суддю та поранила 6-річну дитину

Shutterstock

У неї знайшли синтетичний наркотик

23-річна Настасія Снейп, яка стверджує, що вона Гаррі Поттер, на смерть збила федерального суддю і поранила хлопчика, коли виїхала на тротуар на своєму авто. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Bloomberg.

Жительку Флориди (США) звинувачують в тому, що внаслідок ДТП вона позбавила життя людину. Трагедія сталася у п'ятницю, 9 квітня.

Аварія спровокувала смерть 75-річної Сандри Фейерштейн, яка була Окружним суддею і працювала в Східному окрузі Нью-Йорка з 2003 року. За словами очевидців, Настасія просто виїхала на авто на тротуар, що призвело до ДТП.

Після зіткнення машини з 75-річної жінкою Снейп також на ній збила 6-річного хлопчика, що був на пішохідному переході. Поліцейські стверджують, що після цього жінка спробувала втекти і розбила своє авто.

Окрім цього, Настасія кричала і билася з лікарями, коли її везла швидка допомога, а також стверджувала, що вона Гаррі Поттер. Це вимусило фахівців ввести їй заспокійливе. Правоохоронцям вдалося знайти у неї синтетичний наркотик, який може стати причиною психічного нападу.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що поліція заарештувала чоловіків, котрі навчили мавп красти гроші.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ