Данець миє вікно "Укрзалізниці"

Данець купив швабру, щоб помити вікно свого купе в поїзді "Укрзалізниці" – фото

Johannes Wamberg Andersen / Facebook

В УЗ знову з'явився привід для гордості

Громадянин Данії Йоганнес Вамберг Андерсен, який їхав поїздом "Укрзалізниці" з Ізмаїла в Київ, сам помив вікно свого купе. Про це повідомляє "Дивогляд".

Чоловік, який вже не вперше стикається з чистими вікнами українських поїздів, зрозумів, що краєвидами йому насолодитися не вдасться, тому перед поїздкою придбав швабру і миючий засіб. На його сторінці у Facebook з’явилося фото, як Йоганнес намагається відчистити вікно від старого забруднення.

"Прибрати УЗ непросто, але це треба зробити, правда?", - йдеться у підписі до фото.

Данець розповів, що раніше користувався вологими серветками, але тепер вирішив перейти до більш радикальних методів.

У коментарях чоловік відзначив, що швабра не дуже подіяла, бо бруд був дуже давній і стійкий, тому там треба було використовувати щось більш жорстке.

Користувачі почали давати Андерсену поради на майбутнє, якими засобами краще чистити вагони УЗ. А один із коментаторів жартівливо запитав, чи Йоганнес бува не купив собі поїзд.

"Абсурд полягає в тому, що вони стверджують, що пасажирські залізничні послуги завдають збитків, але вони все ще вимагають дуже високу ціну за цю частину холдингу!", - відповів громадянин Данії.

Читайте також: Вагон із душем: "Укрзалізниця" вляпалась у скандал через дірявий дах поїзда

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ