Косатки

Кити-вбивці напали на яхту і зламали їй кермо – відео

Shutterstock

Океанологи не можуть зрозуміти, чому косатки атакують кораблі

4 кити-вбивці напали на італійську яхту Serena IV у Гібралтарські протоці. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Mail.

Відомо, що інцидент стався, коли яхта вночі проходила повз мис Спартель, приблизно за 10 км від марокканського міста Танжер.

Капітан судна Антоніо Буссе розповів, що почув дивний шум і вибіг на палубу. Він подумав, що яхта зіткнулася з чимось. Але виявилося, що це чотири величезних косатки таранять борт.

Екіпаж яхти намагався відігнати тварин, вони кидали предмети у воду, стукали палицею по борту і кричали. Але кити-вбивці не реагували на це. Вони залишили яхту у спокої лише після того, як один з моряків запалив сигнальну шашку.

В результаті нападу було зламане кермо яхти. Однак судно все ж змогло успішно дістатися до іспанського порту Тариф.

Нагадаємо, це вже не перше повідомлення про напад китів-убивць на кораблі у цій місцевості. У листопаді 2020 року зграя косаток 2 години таранила яхту, яка йшла з Франції у Гібралтар. Ще кілька схожих повідомлень було у серпні-вересні 2020. Океанологи досі намагаються розгадати, що може бути причиною нападів косаток на кораблі.

Фахівці з'ясували, що у всіхпопередніх нападах брали участь три молоді косатки, які отримали прізвиська Чорна Гледіс, Сіра Гледіс і Біла Гледіс.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ