Мавпи

Поліція заарештувала чоловіків, котрі навчили мавп красти гроші

Shutterstock

Як їм це вдалося?

Поліція змогла затримати в Нью-Делі (Індія) двох громадян, які використовувати дресированих мавп, щоб грабувати людей. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Barron`s.

Зловмисників затримали після того, як один постраждалий звернувся до поліцейських, бо його оточили троє людей з мавпами і вкрали 6 тис рупій (близько 2,2 тис грн).

"Коли жертва сиділа в авторікші (транспортний засіб – "Дивогляд"), чоловіки також увійшли і попросили одну мавпу сісти на переднє сидіння, а іншу – позаду. Вони забрали гроші, які були у нього в гаманці, і втекли з мавпами", – стверджують поліцейські.

Після цього інциденту правоохоронні органи почали підозрювати, що в цьому може бути винуватою банда. Саме тому була створена спеціальна група, щоб знайти цих шахраїв.

Це допомогло заарештувати зловмисників на зупинці громадського транспорту, а також разом з ними були інші хвостаті "злочинці". Наразі поліція займається пошуком інших членів банди, а примати відправлені до центру порятунку тварин.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що у Німеччині посеред міста помітили зграю мавп, які втекли із зоопарку.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ