Варан

Майже Ґодзілла: гігантський варан влаштував хаос у супермаркеті – фото і відео

Shutterstock

Тварина все одно отримала людську підтримку

У мережі опублікували шокуюче відео із Таїланду, де у супермаркеті з'явився варан. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Global News.

На кадрах видно, що тварина, довжина якої складає близько 2 метрів, видирається вверх по полицях з товарами. За лічені секунди варан досягнув мети та опинився на найвищій полиці.

На перший погляд ця ситуація здається дуже моторошною, але не можна сказати, що це злякало місцевих жителів. Навпаки, у процесі видирання по полицях вони навіть підтримували варана.

Варан
Варан
Фото: Jejene Narumpa / Facebook

Напевно, відсутність страху та паніки обумовлена тим, що подібна тварина для Таїланду – звичайне явище. Свідки цієї події розповіли, що серед людей ніхто не постраждав.

Працівник супермаркету просто викликав поліцейських, а ті – фахівців-дресирувальників. Останні використали транквілізатори та приспали тварину, щоб вона повернулася у природне середовище.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що масштабна повінь спровокувала нашестя тварин у Австралії.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ