Електрокар Tesla несподівано загорівся на парковці

Електрокар Tesla несподівано загорівся на парковці – відео

The Washington Post

"Це абсолютно новий звір для пожежної служби"

У Каліфорнії на одній з парковок несподівано загорівся електромобіль Tesla. Що стало причиною цього, розповідає "Дивогляд" із посиланням на Washington Post.

За весь час існування електричних автомобілів Tesla, які випускає компанія американського мільярдера Ілона Маска, було зафіксовано достатньо багато випадків спонтанного загоряння електрокару або його потрапляння у ДТП на автопілоті.

Один з таких випадків відбувся у штаті Каліфорнія, США. Електрокар Tesla Model S стояв на парковці, коли несподівано загорівся. Пожежна бригада, яка прибула на місце інциденту, повідомила, що потушити транспорт не було жодних шансів. Це пояснили тим, що кожен раз, коли полум'я вдавалося приглушити, акумулятор спалахував знову і знову.

Автівку повернули на бік, отримавши доступ до джерела загоряння. Полум'я майже загасили, але залишкове тепло батарей (температура понад 3000°С) відновлювало його.

Тоді рятувальники вирішили вирити яму під Теслою за допомогою ескаватора. Всередину налили воду і перетягнули туди електрокар. Лише після цього, витративши близько години і 4,5 тис галонів води, полум'я вдалося загасити.

 

Пожежники прокоментували це наступним чином: "Це абсолютно новий звір для пожежної служби".

Причину несподіваного загоряння встановити не вдалося. У компанії Tesla також ще ніяк не прокоментували цей інцидент.

@metrofireofsacramento

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що 416 тисяч автомобілів Tesla перевірять через повідомлення про проблеми з гальмами.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ