Tesla Model 3

416 тисяч автомобілів Tesla перевірять через повідомлення про проблеми з гальмами

Shutterstock

Автопілот виявився не такою чудовою штукою

У США Національна адміністрація безпеки дорожнього руху (NHTSA) розпочала офіційне розслідування щодо 416 тисяч автомобілів Tesla, у яких можуть виявитися проблеми з гальмами, повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Reuters.

Проблеми стосуються моделей Tesla Model 3 і Model Y 2021-2022 років випуску. Регулятори за останні 9 місяців отримали 354 скарги про несподіване спрацювання гальм через роботу системи автопілота.

Вказані моделі автомобілів мають удосконалену систему допомоги водієві, яка дозволяє автоматично гальмувати та керувати транспортним засобом у межах смуг руху.

Однак у деяких автомобілях гальмування відбувається без причини і без попередження, часто багаторазово за один цикл руху.

Власники цих авто повідомляють, що скаржилися виробнику, але в Tesla заявили, що таке гальмування є нормальним.

Це не перший випадок, коли NHTSA проводить розслідування щодо автомобілів Tesla. Раніше 817 тисяч авто відправили на перевірку через неправильне спрацювання звукового попередження про незастібнутий ремінь безпеки.  

Нагадаємо, у січні стало відомо, що 19-річний хакер з Німеччини отримав доступ до автомобілів Tesla по всьому світу.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ