Tesla Supercharger

Молодий хакер отримав доступ до управління автомобілями Tesla по всьому світу

tesla.com

Відтепер під керівництвом хлопця перебувають два десятки автомобілів

У Німеччині 19-річний хлопець зламав систему і тепер може керувати автівками компанії Tesla по всьому світу. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Drive Tesla. Canada.

Девід Коломбо – молодий хакер, який зізнався у тому, що отримав доступ до певних важливих функцій системи електромобілів Tesla, які випускає компанія мільярдера Ілона Маска. 

Відтепер під керівництвом 19-річного хлопця перебувають два десятки автомобілів по всьому світу. Хакер з легкістю може відкрити/закрити двері, активувати/дезактивувати режим Sentry Mode, відкрити вікна, увімкнути/вимкнути музику та гратися зі світлом.

Однак, власники автомобілів, що перебувають під контролем, можуть не турбуватися про свою безпеку, адже Девіду Коломбо керувати кермом віддалено не вдасться. 

  • Як хакер зламав систему?
Спочатку може здатися, що злам вдався Девіду Коломбо саме через недотримання компанією Tesla правил безпеки щодо свого товару. Насправді ж це не так.
 
Річ у тому, що власники автівок використовували сторонні сервіси, а також ключі API.

Відтепер хакер може відстежувати розташування автомобіля. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що у тунелі Ілона Маска, призначеному для уникнення заторів, утворився затор.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше