Ілон Маск

Ілон Маск за два дні втратив понад $50 млрд – чому це сталося

Shutterstock

Нещодавно підприємець став найбагатшою людиною в історії

Відомий американський бізнесмен та голова компаній Tesla і SpaceX Ілон Маск усього за два дні втратив понад $50 млрд. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Bloomberg.

Нещодавно Ілон Маск був визнаний найбагатшою людиною світу за версією Forbes. Тоді рівень його статків становив $200 млрд.

За деякий час підприємець побив усі рекорди та, зі статками $300 млрд, очолив трійку багатіїв і став найбагатшою людиною в історії. Головною причиною такого грошового підйому Маска аналітики назвали активне зростання акцій компанії Tesla. 

Сьогодні ж спостерігається дещо зворотна ситуація. Зазначається, що акції компанії з вироблення електромобілів дещо упали. Відповідно, їхня вартість знизилася аж на 16%. Через це, лише за два дні мільярдер втратив понад $50 млрд.

  • Причина падіння акцій Tesla

Напередодні грошового спаду Ілон Маск запитав у своєму Twitter, чи варто йому продати свою частку компанії у розмірі 10%. В результаті цього вартість цього майна бізнесмена значно впала. 

Читайте також: Ілон Маск продасть 10% акцій Tesla, бо так вирішили його фанати – як це сталося.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ