Ілон Маск

Більше, ніж у Гейтса і Цукерберга разом узятих: Ілон Маск став найбагатшою людиною в історії

Shutterstock

Капіталізація Tesla перевищила $1 трильйон

Підприємець і винахідник, засновник компаній Tesla та SpaceX Ілон Маск всього за один тиждень збільшив свої статки на $41,7 млрд, що дозволило йому стати найбагатшою людиною в історії, пише "Дивогляд" із посиланням на Forbes.

Станом на 26 жовтня у Ілона Маска налічувалося $271,3 млрд. 27 жовтня статки трохи зменшилися, але не суттєво – до $253,8 млрд. Це більше, ніж у колишньої найбагатшої людини світу, засновника Microsoft Білла Гейтса і засновника Facebook Марка Цукерберга разом узятих – у них $135,1 млрд і $113,1 млрд відповідно.

У Джеффа Безоса, який перебуває на другому місці у списку Forbes, зараз $196,1 млрд.

Читайте також: "Відправив срібну медаль": Ілон Маск "підколов" Безоса, який позбувся звання "найбагатшої людини світу"

Різкий підйом для Маска стався після того, як 25 жовтня капіталізація виробника електромобілів Tesla вперше перевищила $1 трильйон. Це сталося завдяки підписанню угоди із американською компанією Hertz Global Holdings Inc., що займається прокатом автомобілів. Остання замовила у Tesla 100 тисяч електромобілів, які мають бути поставлені до кінця 2022 року.

На зростання акцій Tesla також вплинув фінансовий звіт за третій квартал 2021 року: компанія отримала рекордний виторг $13,76 млрд і чистий прибуток $1,62 млрд.

Читайте також: Електромобілі Tesla тепер можна придбати за біткоїни – подробиці

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ