Tesla

Жінка народила у Tesla, поки автомобіль їхав до пологового будинку на автопілоті – фото

Shutterstock

Немовля народилося до того часу, як вагітна прибула до лікарні

У США жінка народила на шляху до пологового будинку, поки автомобіль їхав на автопілоті. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на People.

Інцидент трапився у штаті Каліфорнія. 33-річна породілля на ім'я Йіран Шеррі разом зі своїм чоловіком, 34-річним Кітінгом Шеррі, везли свого старшого сина до дитячого садочка. Поки вони стояли у пробці, у вагітної несподівано відійшли води. 

Подружжя перебувало у 20-ти хвилинах від пологового будинку. Тоді чоловік вирішив поставити автомобіль на автопілот та почав допомагати дружині. 

"Вона стискала мою руку так сильно, що я думав, що вона збиралася роздрібнити її. Я говорив: "Йіран, добре, зосередься на своєму диханні". Це була порада і мені", – розповів Кітінг Шеррі.

До того часу, як вони прибули до лікарні, жінка вже народила. Маленьку дівчинку жартома називали малятко Tesla. Пара навіть серйозно задумалася над ім'ям Тесс, але врешті-решт дитину назвали Мейв Лілі. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що у TikTok стало вірусним відео, на якому американка відпрошується на пологи у шефа.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ