Джулі Енн Гентер їхала на пологи на велосипеді

Депутатка, у якої почалися пологи, приїхала в лікарню на велосипеді – фото

Julie Anne Genter / Facebook

Це вже другі пологи, на які жінка їхала велотранспортом

Депутатка з Нової Зеландії на ім'я Джулі Енн Гентер під час переймів вирушила у пологовий будинок на велосипеді. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Facebook політикині.

Жінка розповіла, що вночі відчула, як у неї починаються перейми. Вона не гаяла часу і одразу ж вирушила у лікарню. Шокуючим стало те, що для цього вона обрала не власний автомобіль, або таксі, а велосипед. Її гібридний велотранспорт супроводжував чоловік. 

"Я насправді не планувала крутити педалі під час перейм, але це таки сталося", – написала Джулі Енн.

Депутатка зазначила, що пологи пройшли відносно легко, а малюк народився о третій годині ранку. 

"Я відчуваю себе благословенною, що отримала турботу та підтримку від чудової команди під час, як виявилося, дуже швидких (та, на щастя, нескладних) пологів", – написала політикиня.

Гентер є великою прихильницею велоспорту, яким займається вже дуже давно. У 2018 році на свої перші пологи вона також вирушила на велотранспорті, оскільки в машині бракувало місця для групи підтримки. 

Джулі Енн Гентер – член новозеландської партії "Зелених". Вона тривалий час займала посаду міністерки у справах жінок, була заступницею міністра транспорту та міністра охорони здоров'я. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що дівчина, яка не знала про свою вагітність, народила на парковці.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ