тест на вагітність

На Чернігівщині 13-річна дівчина народила дитину

Shutterstock

Батьком став 17-річний хлопець

На Чернігівщині, у селі Дроздівка, 13-річна дівчинка народила дитину від 17-річного хлопця. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Суспільне

Про народження дитини повідомив молодий батько – 17-річний Сергій Коцюба. Він розповів, що Наталія народила дівчинку вагою 2,8 кг, яку назвали Поліною:

"Народила дівчинку. Назвали Поліна. Вага 2800. Я позавчора їздив, але мене в палату не пустили через карантин. Я тільки сумку передав їм, передачу і все", – розповів Сергій.

Пологи мали приймати лікарі Чернігівської лікарні, однак вони проходили настільки стрімко, що було вирішено народжувати у селі. 

Зазначається, що молода мама і дитина почуваються добре. Їх вже завтра випишуть з лікарні. 

Історія цілком:

У квітні 2021 року 12-річна Наталія потрапила на прийом до лікарів, де дізналася, що перебуває на 10-му тижні вагітності. Медичні працівники повідомили про цей стан неповнолітньої в поліцію. Правоохоронці відкрили кримінальну справу за ч.4 ст.152 ККУ ("Зґвалтування неповнолітньої").

Пізніше з'ясувалося, що на той момент 12-річна дівчина мешкала разом зі своїм хлопцем Сергієм у селі Дроздівка. Матір дівчини знала про її стосунки і хотіла їх припинити, однак Наталія почала заперечувати і попередила, що "... якщо Сергій піде, то вона щось зробить з собою".

Сергій та Наталія вирішили, що виховуватимуть дитину разом, а згодом одружаться та придбають власний будинок. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що у Житомирі жінка пережила викидень, а після цього кілька місяців імітувала вагітність.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ