Вагітна жінка

Дівчина, яка не знала про свою вагітність, народила на парковці

Shutterstock

Дівчина зазначає, що увесь цей час мала проблем із менструацією та вона зовсім не помітила збільшення у вазі

23-річна Саллі Сміт з Великої Британії упродовж 9 місяців не знала про свою вагітність та несподівано для себе народила дитину на парковці. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Metro.

Народження малюка стало для Саллі шоком. Дівчина зазначає, що увесь цей час вона й гадки не мала, що вагітна. У неї не було проблем із менструацією та вона зовсім не помітила прибавки у вазі.

"Я поняття не мала, що вагітна! Мені навіть здається, що я навпаки тоді схудла", - стверджує вона.

Хоча деякі сигнали все ж надходили дівчині. Перебуваючи на восьмому місяці вона відчувала болі у спині, однак не надавала цьому якогось значення. Також, за тиждень до появи дитини на світ вона скаржилася на те, що їй важко ходити. 

Вранці, в день пологів, Саллі Сміт прокинулася від нестерпного болю в животі та вирішила прийняти гарячу ванну. Саме тоді у неї відійшли води і було вирішено вирушати до лікарні. Однак, доїхати туди дівчина не встигла і народила немовля на парковці.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що жінка переплутала вагітність із камінням у нирках та дізналася про свій стан за годину до пологів.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ