Вагітність

У TikTok стало вірусним відео, на якому американка відпрошується на пологи у шефа

Shutterstock

Жінку підтримали багато молодих матусь

Однією з найпопулярніших на сьогоднішній день соцмереж є TikTok. У ньому можна знайти чимало веселих відео. В одному з них жінка під час пологів думала над тим, як відпроситися з роботи на народження власної дитини. Про це повідомляє "Дивогляд".

Головною героїнею відео стала американка Марісса Пірс. Вона у буквальному сенсі лежала на пологовому ліжку, але не випускала з рук телефон. Усе через те, що вона не знала, як відпроситися у начальника на пологи. 

"Я буквально народжую, але сто разів обдумую повідомлення для свого шефа, щоб відпроситися", – йшлося у дописі до відео.

На відеофрагменті можна почути, як Марісса кілька разів зачитує своєму чоловікові текст повідомлення і запитує його, чи все правильно. Також вона запитала у менеджера, чи зможуть мама або брат забрати її зарплатню.

У мережі цей відеоролик справив величезний фурор серед користувачів. Допис зібрав понад 5 млн вподобань, а у коментарях спостерігалися слова підтримки та інші курйозні історії від молодих матусь. В одній з них розповідалося, як жінку попросили прийти на роботу одразу після пологів. 

@mpmoney27

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що депутатка, у якої почалися пологи, приїхала в лікарню на велосипеді.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ