Tesla

Поліція переслідувала Tesla зі сплячим водієм – відео

Shutterstock

Автомобіліст заперечував, що спав за кермом

У штаті Вісконсин (США) 17 травня поліція отримала дані про Tesla Model 3, який їхав по багатосмуговому міжміському шосе зі швидкістю 130 км/год. При цьому здавалося, що водій машини у цей час просто спав. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на YouTube-канал WISN 12 News.

Правоохоронці наздогнали електрокар та вирішили скористатися проблисковими маяками та сиреною, але водій на це ніяк не відреагував. Вони переслідували Tesla більше 2 миль (приблизно 4 км), але чоловік в авто цього не помічав. Згодом поліцейські вдруге зрівнялися з електрокаром і зупинили водія.

Виявилося, що 38-річний чоловік їхав на роботу. Він заперечував, що спав за кермом. Щоб довести це він вказував на те, що система Autopilot вимагає, щоб водій хоча б інколи клав руки на кермо машини.

Згодом правоохоронці дізналися, що до цього цю машину вже два рази зупиняли поліцейські з підозрою, що її водій спить. У підсумку чоловіка оштрафували на $187. Також йому заборонили їхати далі, бо це небезпечно.    

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що у Канаді автопілот Tesla тікав від поліції, поки водій спав.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ