Потяг

Закортіло до туалету: у Японії машиніст потягу на три хвилини покинув кермо

Kyodo News Plus

У цей час транспортом "керував" кондуктор

У Японії машиніст швидкісного потягу, який належить до лінії Токайдо-сінкансен під час руху транспорту встав з-за керма та пішов у туалет. Він був відсутній близько трьох хвилин. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Kyodo News Plus.

Чоловік несподівано відчув біль у животі, тому вирішив відлучитися на декілька хвилин. На цей час він передав руль кондуктору, який не мав ліцензії на керування, тому навіть не торкався до панелі управління. 

У той момент, коли потяг перебував у безконтрольному стані, його швидкість становила 150 км/годину, а на борту перебувало близько 160 пасажирів.

У компанії дізналися про цей вчинок. Адміністрація принесли пасажирам свої вибачення та пообіцяла висунути машиністові покарання.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що у мережі обговорюють відео італійця, шокованого "космічним" японським поїздом.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ