Данець миє вікно "Укрзалізниці"

"Потрібно більше данців": як соцмережі відреагували на іноземця, який самостійно помив вікно потяга "Укрзалізниці"

Johannes Wamberg Andersen / Facebook

Ентузіасти навіть склали вірш з цього приводу

Дивовижний вчинок громадянина Данії Йоганнеса Вамберга Андерсена, що їхав поїздом "Укрзалізниці, спровокував справжній ажіотаж у соціальних мережах.

Нагадаємо, що данець, який працює журналістом, їхав з Ізмаїла у Київ та був незадоволений чистотою вікон українського поїзду. Він пробував це донести чиновникам, але безрезультатно.

Саме тому він купив швабру і миючий засіб, щоб самотужки вирішити цю проблему. Його вчинок здивував багатьох українців, котрі закликають брати з Андерсена приклад.

"Давайте підтримаємо флешмоб! Оскільки УЗ неспроможна забезпечити чистоту вікон, давайте це зробимо самі", – написав користувач Facebook Валерій Берлет.

Інші користувачі писали, що це не смішно, а соромно, а хтось пригадує зарплати керівництва "Укрзалізниці".

"Мабуть, потрібно, щоб у нас було більше данців", – вважає письменник Мартин Якуб.

Спільнота "У сухому залишку" пішла далі та навіть склала вірш з цього приводу:

"Ото подлєц, тільки подивіться, ганьбить нахально Укрзалізницю. А може так вагон задуман наш, щоб не побачив пасажир пейзаж?"

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, як українці відповіли на "дуже просте запитання" Зеленського до Байдена.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ