Т-34−85 рожевого кольору і SD-100

Чоловік добровільно здав поліції рожевий радянський танк – фото

Policie ČR / Twitter

Військові були здивовані раритетною технікою

Житель міста Градець-Кралове (Чехія) передав у рамках збройної амністії правоохоронним органам радянський танк Т-34−85 рожевого кольору і самохідну артилерійську установку SD-100. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Czech Radio.

Чоловік мав їх у законному володінні з 90-х років минулого століття, але сумнівався у легальності їх утримання згідно нових правил. На думку правоохоронців та військових, що перевірили Т-34−85 і SD-100, ця техніка належить до категорії "забороненого озброєння".

Цікаво, що з вищезазначеної техніки навіть не вийде постріляти, але вона все одно нелегальна.

"Коли ми знімали відео про збройну амністію, в якому казали, що здати можна хоч танк, ми навіть не підозрювали, що це так надихне громадськість", – стверджують у поліції.

Т-34−85 рожевого кольору і SD-100
Т-34−85 рожевого кольору і SD-100
Фото: Policie ČR / Twitter

Зазначимо, що під час збройної амністії у Чехії, що триває з кінця січня до кінця липня, населення може здавати незаконну зброю і не пояснювати, звідки вона в них. За це їх не будуть переслідувати, а також у цей період можна подати заявку щодо реєстрації та легалізації зброї.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що пістолет першого Джеймса Бонда виставлять на аукціон за чималу суму.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ