Ілон Маск

Не лише Tesla: винаходи Ілона Маска, без яких неможливо уявити сучасний світ

Shutterstock

Ім'я американського бізнесмена та мільярдера Ілона Маска знають по всьому світу. Його розробками користується майже кожна людина.

Без кількох з них неможливо уявити існування сучасного світу. Які саме винаходи мільярдера змінили життя людей розповідає "Дивогляд". 

SpaceX

SpaceX Starship
SpaceX Starship
Фото: NASA

Про цю компанію знають вже й на інших планетах. Одна з найбільш масштабних розробок Ілона Маска SpaceX вже майже 20 років займається виготовленням космічних кораблів. Варто зазначити, що цей проект є дуже вдалим, оскільки за запуском ракет стежать по всьому світу.

PayPal

PayPal
Фото: Фото ain.ua

Шопінг через інтернет сьогодні набирає все більшої популярності. Ми замовляємо товар не встаючи з дивану, а інколи навіть користуємось послугами кур'єра. Ще більше спростити цю процедуру допомогла платіжна система PayPal.

SolarCity

SolarCity
SolarCity
Фото: Shutterstock

За виробництво сонячних систем відповідає компанія SolarCity. Дана технологія допомагає людям економити на елекроенергії. До цього ж, вона не руйнує екологію, а навпаки, сприяє покращенню навколишнього середовища. 

Cybertruck

Cybertruck
Cybertruck
Фото: Shutterstock

Один з автомобілів компанії Tesla – електромобіль Cybertruck вражає своїми формами та функціями. Його особливістю є наявність бронювання. Запалення двигуна автомобіля відбувається за допомогою сонячних батарей, які розташовані на його даху. Вони дозволяють машині проїхати близько 800 км без підзарядки.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав про розмір статків Ілона Маска.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ