Соціальне опитування

50% українців планують повернутися з-за кордону в Україну лише після завершення війни – соцопитування

Shutterstock

10% українців взагалі не планують повернення

Через повномасштабне вторгнення росії у нашу державу велика кількість українців вимушено покинула свої домівки і знайшла тимчасовий прихисток за кордоном.

Війна триває, але частина людей вже повернулася в Україну. Водночас 50% тих, хто виїхав, не збирається повертатися додому до самого завершення бойових дій в Україні.

"Дивогляд" із посиланням на опитування порталу "Рейтинг" ділиться з вами більш детальною статистикою цієї ситуації.

Так, за результатами масового опитування стало відомо, що кожен п'ятий українець готовий повернутися додому, але все ще вважає за потрібне "трішки почекати і простежити за подальшою ситуацією".

У цей час 10% взагалі не планують своє повернення в Україну, а решта 90% не мають бажання жити за кордоном у майбутньому. При цьому бажання працювати за кордоном мають лише 30%.

Щодо розвитку подій в Україні, 73% опитаних вважають, що влада ухвалює правильні рішення і рухається у відповідному напрямку. Близько 12% мають протилежну думку.

соцопитування українців
соцопитування українців
Фото: Соціологічна група "Рейтинг"

Водночас 23% опитаних з повною впевненістю заявляють, що найближчі 12 років економічна ситуація в Україні не лише стабілізується, але й покращиться. Така ж сама кількість українців думає інакше.

соцопитування українців
соцопитування українців
Фото: Соціологічна група "Рейтинг"

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, які вакансії пропонують українцям за кордоном і скільки платять.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ