Онлайн-шопінг

Як сплатити за онлайн-шопінг гривнями за кордоном – поради

Shutterstock

Це питання турбує багатьох українців, які тривалий час перебувають в інших країнах

Сьогодні велика кількість українців вимушено перебуває за кордоном, поки їхній дім у небезпеці. У зв'язку з цим все більше людей задається питанням: як сплачувати покупки карткою в гривнях на різних іноземних сайтах. Відповіддю на це запитання з вами ділиться "Дивогляд". 

Картки, які видає банк, належать до певних міжнародних платіжних систем, які дозволяють розраховуватися за покупки на різних міжнародних сайтах у гривнях, навіть якщо вартість вказана в іншій валюті.

У цьому випадку використовується функція миттєвої конвертації валют (DCC) – обмін однієї валюти на іншу згідно з актуальним курсом. Щоправда, інколи вона є невигідною для покупців, оскільки багаторазові конвертації суттєво змінюють вартість товару. 

Однак, існує спосіб обійти конвертацію, відкривши додаткову валютну картку, головною валютою на якій буде USD або EUR. Зробити це можна в будь-якому українському банку, при цьому краще заздалегідь вирішити, яка саме валюта вам потрібна. 

Інколи на іноземному сайті дозволяється обирати валюту розрахунку. Обравши на платформі валюту вашої картки, ви зможете уникнути комісії в результаті конвертації. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що робити, якщо загубив банківську картку за кордоном.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ