Банківська картка

Як поповнити банківську картку за кордоном – поради

Shutterstock

Банківськими послугами сьогодні користуються по всьому світу. У тому числі й українці, які через повномасштабну війну в Україні були вимушені тимчасово переїхати в іншу державу

Все частіше українці цікавляться: як поповнити банківську картку за кордоном. Саме тому "Дивогляд" вирішив поділитися з вами кількома порадами щодо цього. 

Розраховуватися безготівкою дуже зручно, особливо коли йдеться про іншу валюту. Поповнити свою банківську картку за кордоном можна кількома способами:

  • Міжнародні системи переказів

Вкажіть всю необхідну інформацію про одержувача коштів і перевірте її. Обов'язково зазначте ПІБ (латиницею), країну та місто. Для виконання міжнародного переказу можна скористатися наступними сервісами: Western Union, MoneyGram або RIA Money Transfer.

  • SWIFT-платежі

Вам необхідно мати спеціальний SWIFT-код банку. Найчастіше він відображається на сайті банку в розділі "Контакти". У такий спосіб ви можете переказати кошти через мобільний додаток банку. 

Для цього вам також необхідно знати інформацію про отримувача: ПІБ, поштова адреса, номер картки, IBAN, назва банку одержувача, його юридичну адресу і SWIFT-код.

  • Переказ на картку Visa/MasterCard (P2P) 

Саме цей спосіб найчастіше використовують для переказу коштів з-за кордону. Відправлення грошей відбувається при введені повного номера картки одержувача, а також його ПІБ (латиницею). Надіслати гроші можна з рахунку у місцевому відділенні банку.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, як захистити свою банківську картку від шахраїв.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ