людина, телефон, розмова, голос, диктофон

"ПриватБанк" розпізнаватиме клієнтів по їхньому голосу – як активувати нову функцію

Shutterstock

Це просто

"ПриватБанк" запустив технологію голосової біометрії, яка допоможе надавати швидку та безпечну клієнтську підтримку за телефоном. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на пресслужбу банку.

Щоб активувати цю функцію авторизуйтеся у веб-версії "Приват24", перейдіть до розділу "Профіль клієнта", оберіть опцію "Управління", натисніть на вкладку "Безпека", де ви знайдете "Голосову біометрію". Саме там треба створити голосовий зліпок. Надалі система банку оперативно розпізнаватиме клієнта, коли той звертатиметься на гарячу лінію 3700.

"Вам не треба пам'ятати жодних особистих даних для проведення операції на клієнтській підтримці (номери паспорта, рахунків, договорів, карток). Не потребує додаткових зусиль: поки ви озвучуєте своє запитання, ми непомітно для вас розпізнаємо, що телефонуєте саме ви. Скорочується час розмови: у більшості випадків вам не потрібно відповідати на запитання оператора, ви відразу отримуєте консультацію", – йдеться у повідомленні.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що в Україні змінилися умови виходу на пенсію за віком.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ