Національний банк України

Присвячені війні: Нацбанк випустить пам'ятні монети – фото

НБУ

"Український народ демонструє абсолютну і незламну єдність"

Національний банк України починає створювати першу пам'ятну монету з серії, присвяченої героїчному супротиву українського народу російським окупантам. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на пресслужбу регулятора.

НБУ провів відкрите народне голосування щодо ескізів монет і творчих робіт, присвячених героїчному опору українців. У підсумку обрали 5 робіт у номінації "кращий ескіз": "Єдність – сила", "Острів Зміїний", "Привид Києва", "Слава Героям" і "Україна – мати героїв".

У номінації "Краща творча робота" здобули перемогу "Берегиня", "Героям слава!", "Запрошуємо до Чорнобаївки", "Лелека" та "Слава Героям!". Тепер Нацбанк переходить до створення першої монети.

Скріншот
Скріншот
Фото: bank.gov.ua

"В умовах війни український народ демонструє абсолютну і незламну єдність... саме тому наша монета називатиметься "В єдності – сила". Сила, яка відображатиме всенародне єднання українців у боротьбі проти російського агресора, а також міжнародну підтримку, яку надає Україні весь світ", – розповів заступник голови НБУ Олексій Шабан.

Один бік монети відтворять за мотивами ескізу "Єдність-сила" авторства Аліни Малюти, який входить до ТОП-5 ескізів за результатами відкритого голосування, а інший – за мотивами ескізу "Допомога країн-партнерів" авторства Сергія Топкіна.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що пес Патрон може з'явитися на новій марці від "Укрпошти".

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

 

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ