Ворожіння

Жінка надала "ворожці" пароль від своєї банківської картки, а після цього подала на неї до суду

Shutterstock

Загальна сума викрадення перевищувала 50 тис грн

На Чернігівщині жінка надала пароль від своєї картки "ворожці" з Instagram і подала на неї до суду. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на dev.ua.

Жінка вирішила скористатися послугами "ворожки" з Instagram. Вони одразу ж обговорили їхню вартість: 2,5 тис грн за обряд та 3 тис грн за молитву. За домовленістю, оплата мала проходити частинами.

Перший внесок був у розмірі 1 тис грн. В якості гарантії "ворожка" попросила клієнтку надати пароль від своєї банківської картки та для входу в електронний сервіс. Разом із цим, шахрайка попросила жінку збільшити кредитний ліміт до 50 тис грн.

Пізніше замовниця послуг почала отримувати повідомлення про зняття коштів зі свого банківського рахунку. "Ворожка" одразу ж заспокоїла постраждалу, коли повідомила, що гроші повернуться до неї. Тоді жінка змінила паролі, але шахрайка знову попросила їх. Одразу ж після цього, з рахунку було знято ще 2,5 тис грн. 

Жінка подала заяву до Козелецького районного суду, який розпочав розслідування справи. Працівники органів з'ясували, що гроші з картки позивачки надходили на рахунок іншого банку. Це допоможе суду з'ясувати особу, на рахунок якої надходили гроші від постраждалої. 

Якими були результати розслідування – невідомо.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що на Волині жінка поскаржилася поліції на подругу, яка нібито вкрала у неї половину свині.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ