Прапор Естонії

Суд Естонії пригрозив ув'язненням громадянці рф за те, що вона надіслала €40 на допомогу російській армії

Shutterstock

Ці гроші були "пожертвувані" на дрони для армії росії

Суд Естонії засудив жінку, яка перевела €40 на допомогу армії російської федерації, повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Postimees.

Громадянка росії на ім'я Ольга Федорова мешкає на Кіпрі. Наприкінці травня вона надіслала гроші на рахунок росіянина Володимира Шилова, який займається перевезенням дронів для армії росії. Свій банківський платіж жінка прокоментувала лаконічним текстом: "Для наших хлопців".

До речі, у липні суд Естонії засудив Шилова за сприяння військовому вторгненню в Україну. Федорова та її адвокат уклали угоду з прокуратурою Таллінна, яка виступала за засудження громадянки рф і вимагала присудити їй 5 місяців тюремного ув'язнення.

Однак, в ході укладання угоди сторони домовилися на тому, що Федоровій не присудять покарання, якщо впродовж 1 ріку та 8 місяців вона не вчинить умисного злочину. Разом із цим росіянка повинна виплатити штраф у розмірі €981.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що фінські прикордонники забирають євро у росіян, які в'їжджають в рф.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ