Польща

Прикинулися невидимими: двоє українців спробували перетнути кордон із Польщею

Shutterstock

"Що тільки не вигадаєш, аби потрапити до Польщі"

На українсько-польському кордоні "Шегині" прикордонники затримали двох чоловіків, які намагалися незаконно виїхати на територію Польщі, передає "Дивогляд" із посиланням на повідомлення Державної прикордонної служби України (ДПСУ).

Двоє українців вдали з себе невидимих і вирішили, що їх ніхто не помітить під час перетину кордону. Один з них "грав у хованки та уявляв себе невидимим, притаївся за сидіннями авто", але невдало:

"Що тільки не вигадаєш аби потрапити до Польщі. В цій грі він програв: прикордонники знайшли пасажира", – прокоментували в ДПСУ.

Прикордонники не виявили у чоловіка жодних підстав для того, щоб виїхати з України в умовах воєнного стану. 

"Інший українець також ховався за сидіннями. Коли автобус зупинився, він уявив себе невидимим. Тихесенько вийшов і пішов у бік Польщі повз паспортний контроль. "Невидимку" спіймали та притягнули до адміністративної відповідальності", – повідомили в ДПСУ.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що прикордонники зупинили чоловіка, який збирав ягоди та через туман ледь не перетнув державний кордон.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ