українській тризуб на військомуті у російському місті

На будівлі військкомату в російському місті помітили цегляний герб України

РосЗМІ

Представниця місцевої влади зауважила, що прибрати його було дуже проблематично

У російському місті Могоча, що у Забайкальському краї, на будівлі військкомату помітили тризуб, як на гербі України, передає "Дивогляд" із посиланням на росЗМІ.

Місцева голова Наталія Веко розповіла, що герб було укладено ще у 80-х роках і зробили це українські будівельники. Жінка відмітила, що з цього приводу вже велися дискусії, але тризуб все-таки залишили, оскільки прибирати його було дуже проблематично: 

 "Будівлю було збудовано ще у 80-ті роки або у 90-ті. Будували її українці. Тризуб викладений із цегли, він опуклий. Його не можна просто зафарбувати. Коли надійшло перше повідомлення про це, було повідомлено органи. Була велика дискусія. Були прихильники того, щоб його прибрати, і того, щоб його залишити", – заявила Веко.

Наразі перемовин щодо реконструкції будівлі і усунення герба України з військкомату в російському місті також не йдеться.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що у дитячому садочку в російському місті Чита дітям видали грамоти, на яких розміщується герб України

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ