Чоловік тримає туалетний папір

На росії створюватимуть туалетний папір з секретних документів нафтових компанії та інших установ

Shutterstock

Таке рішення прийняли чиновники Ханти-Мансійського автономного округу

На росії, місцева влада Ханти-Мансійського автономного округу вирішила створювати туалетний папір з секретних документів, повідомляє "Дивогляд" із посиланням на росзмі.

Чиновники запропонували використовувати при виробництві туалетного паперу секретні документи нафтових компаній, державних установ, відомств і банків. Такою ідеєю поділився голова "Позавідомчого архіву" Рішат Валієв.

"Наше підприємство знищує від 20 до 40 тонн секретних документів на місяць із усього округу. Це конфіденційні документи банків, нафтових компаній, державних відомств та установ. Це всі ті документи, які не повинні бути викинуті на звалище. Вони спочатку мають бути знищені. З них ми зможемо виготовляти приблизно до 400 тисяч рулонів туалетного паперу", – сказав Валієв. 

Голова архіву переконав регіональних чиновників у тому, що туалетний папір з секретних документів підвищить конкурентоспроможність. Він також буде на 10-15% дешевшим за вартістю, тож матиме попит серед покупців.

Разом із цим, Валієв має намір зобов'язати місцеві торгівельні центри продавати цей туалетний папір в рамках співробітництва з владою ХМАО.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що на росії придумали, як виготовляти туалетний папір з каменю.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ