віскі, алкоголь

російські чиновники почали частіше пиячити через війну – путін занепокоєний

Shutterstock

"Присіли на склянку. Хтось втягнувся"

Президент російської федерації владімір путін занепокоєний проблемами з алкоголем свого оточення. Детальніше про це розповідає "Дивогляд" із посиланням на росзмі.

Представники вищого керівництва росії з початку війни в Україні все частіше знаходять втіху у пляшці з алкоголем, оскільки росіяни й самі розуміють, що справи у них кепські.

Згідно з інформацією путін почав все більше уваги приділяти проблемі зловживання алкоголем у чиновників і це помітно не дає йому спокою. Джерело повідомляє, що причиною  такого "стресу" є збитки, яких зазнала росія через вторгнення в Україну. Також свою роль зіграли й санкції, через які чиновники "Присіли на склянку. Хтось втягнувся".

"Люди з лютого так знімають стрес. Міністри, їхні заступники, навіть деякі віце-прем'єри, працівники адміністрації президента та Радбезу, частина керівників держкорпорацій, губернатори", – йдеться у повідомленні.

Президент рф напружився через таке захоплення "товарищєй" і серйозно занепокоївся через порушення дисципліни серед вищих російських керівників та чиновництва:

 "Хтось пропадає перед важливим заходом, хтось невиразно та плутано доповідає. Це бачить широка публіка", – підсумувало джерело.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що росіянин перевів на рахунок шахраїв 300 тис руб, а ті на знак подяки увімкнули йому Гімн України.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ