Хвора жінка

"Найкращий час, щоб покласти цьому край": у ВООЗ розповіли про завершення пандемії COVID-19 у світі

Shutterstock

Всім країнам світу варто переглянути свою політику щодо пандемії

Всесвітня організація охорони здоров'я поділилася новим прогнозом щодо COVID-ситуації у світі найближчим часом. Як повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Twitter організації, пандемія поступово наближається до свого завершення.

Генеральний директор ВООЗ Тедрос Гебреєсус виступив з промовою, в якій поділився COVID-прогнозами на найближчий час. Він підігрів увагу тим, що натякнув на завершення пандемії у світі: 

"Наразі найкращий час, щоб покласти цьому край", – заявив Гебреєсус.

На думку Тедроса нині у світі склалася найбільш сприятлива ситуація для того, щоб поступово рухатися в сторону завершення пандемії COVID-19. Так, наприклад, минулого тижня кількість смертей від вірусу SARS-Cov-2 була найнижчою з березня 2020 року. 

Щоб надалі ситуація не погіршувалася, гендиректор ВООЗ закликав владу всіх країн світу переглянути свою політику щодо пандемії і, в разі необхідності, посилити її.

Йдеться зокрема про підтримку достатніх запасів медичного обладнання у державі, а також медичних працівників.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що у ВООЗ закликають терміново повернути масковий режим і посилити захист від COVID-19.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ