Очі

У ВООЗ закликають терміново повернути масковий режим і посилити захист від COVID-19 – чим це обумовлено

Shutterstock

Існують високі ризики загрози здоров'ю

Всесвітня організація охорони здоров'я занепокоєна появою нових штамів COVID-19 і черговою хвилею цього вірусу. У зв'язку з цим представники ВООЗ  вважають за потрібне повернути або посилити масковий режим у багатьох країнах, повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Sky News.

Останнім часом все частіше з'являються нові випадки інфікування агресивним Омікроном та його субштамами. Особливо активно захворювання поширюється у країнах, де скасували коронавірусні обмеження, або ввели певні послаблення. 

У ВООЗ дуже занепокоєні ситуацією у світі і закликають владу кількох країн привернути більшу увагу дотриманню маскового режиму і дистанції. Особливо у місцях великого скупчення людей.

Зокрема, голова ВООЗ доктор Тедрос Адхан Гебреєсус  вважає за потрібне повернути основні способи захисту від ковіду:

  • посилити масковий режим;
  • покращити вентиляцію у приміщеннях;
  • застосовувати протоколи тестування та лікування.

"Я занепокоєний зростаючою тенденцією смертності від коронавірусу та тим, що кількість випадків продовжує зростати. Це створює додаткове навантаження на і так вже перевантажені системи охорони здоров’я та медичних працівників", – сказав Тедрос Адхан Гебреєсус.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що у ВООЗ стурбовані активним поширенням коронавірусу в Європі.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ