.

Різке збільшення захворюваності: в Україні готуються до нового спалаху коронавірусу – Ляшко

колаж 5.ua / Shutterstock

Не нехтуйте рекомендаціями щодо особистого захисту

В Україні активно готуються до нового спалаху небезпечного вірусу COVID-19. З такою заявою виступив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко, повідомляє "Дивогляд" із посиланням на МОЗ.

З початком повномасштабної війни всі карантинні заходи в Україні були послаблені, але загроза нікуди не зникла. Через це все більше людей почали хворіти на COVID-19, а за останні два місяці було зафіксовано різке збільшення кількості випадків захворювання коронавірусом. 

"Минулого тижня було зафіксовано 1 018 випадків, а перед цим – 943. Тобто приріст на 12% за тиждень", – повідомив Ляшко.

У зв'язку з цим, в Україні готуються до нового спалаху небезпечного вірусу. Все частіше спостерігаються діагнози захворювання на агресивний Омікрон та його субваріанти.

Сьогодні по всьому світу доступна процедура вакцинації від коронавірусу, до якої закликають абсолютно всіх.

Разом із цим, не варто забувати й про рекомендації щодо самостійного захисту: маски/респіратори, рукавиці, дотримання дистанції тощо.

"Тому Україна потенційно готується до нової хвилі Covid-19. В нас є препарати для лікування коронавірусу, тести, засоби індивідуального захисту", – зазначив міністр.

Коронавірус
Коронавірус
Фото: Shutterstock

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, які карантинні правила діють під час війни.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ