Хвора жінка

Випадки захворювання зросли втричі за місяць: у ВООЗ стурбовані активним поширенням коронавірусу в Європі

Shutterstock

Разом із цим рівень смертності від ковіду значно нижчий, ніж півроку тому

Через війну в Україні все більше людей почали забувати про небезпечну вірусну інфекцію COVID-19, яка забрала багато життів і продовжує прогресувати. Зокрема, у країнах Європи кількість випадків захворювання за червень збільшилася втричі порівняно з травнем, повідомляє "Дивогляд" із посиланням на France24.

У Всесвітній організації охорони здоров'я прогнозують активне поширення коронавірусу і високий рівень захворюваності в Європі у найближчі кілька місяців. У зв'язку з цим ВООЗ закликає всіх людей стежити за своїм здоров'ям і при перших проявах захворюваності – звертатися до лікаря. З відповідною заявою виступив директор європейського бюро ВООЗ Ганс Клюге.

У ВООЗ збентежені активним поширенням штаму "Омікрон", або ВА.5, який вважається одним з найбільш агресивним серед всіх існуючих. У країнах Європи лише за червень було зафіксовано близько 500 тис нових випадків інфікування, у той час, як у травні було 150 тис.

Найчастіше нові зараження спостерігалися у таких країнах, як Австрія, Кіпр, Франція, Німеччина, Греція, Люксембург і Португалія. Разом із цим, варто відмітити, що рівень смертності від ковіду значно нижчий, ніж півроку тому.

Крюге назвав причину цього:

"На тлі того, що країни по всьому європейському регіону зняли соціальні обмеження, які діяли раніше, рівні передачі вірусу цього літа будуть високими. Вірус не піде просто тому, що країни перестануть шукати його. Він все ще поширюється, все ще змінюється, все ще забирає життя людей", – заявив очільник європейського бюро ВООЗ.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що світ готується до нового спалаху коронавірусу, а у Pfizer у цей час тестують більш ефективні вакцини.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ