Нориця руда

Учені зафіксовали новий вид COVID-19

Shutterstock

Наразі невідомо, чи загрожує він людям

У Швеції науковці з Уппсальського університету виявили у рудих нориць новий вид коронавірусу. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Viruses.

Зазначається, що нориця руда зустрічається майже по всій Європі та часто контактує з іншими тваринами, у тому числі з домашніми. Дослідники назвали новий вид вірусом Грімсе та наразі не знають, чи загрожує він людям.

"Ми все ще не знаємо, які потенційні загрози вірус Грімсе може становити здоров'ю населення. Проте, виходячи з наших спостережень та відомостей про попередні коронавіруси, виявлені серед рудих полівок, є всі підстави продовжувати моніторинг коронавірусу серед диких гризунів"

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що в Україні існує ризик появи сибірської виразки.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ